Ma - Mája & Ka - Katka

Dumám, dumám a stále na nic nepřicházím. Znáte to, jak se nejlépe představit - nic přeplácaného, něco co by nás trochu odhalilo, ale zároveň zanechalo tu krásu anonymity. Tak jsme si nakonec řekly, že pár slovíček o sobě napíšeme a zbytek necháme na vás. Tak tedy, jdeme na to...
Jméno: Martina alias Mája
Věk: 33 a stále stoupá :)
Email: knizniscifimaka@gmail.com
 Mája je matka tří dětí, přítelkyně jednoho muže a panička jorkšírského teriéra. Totálně praštěný, knižní snílek a stále zamilovaná romantička. Lokty ostré, srdce veliké, červeň studem věčně ve tváři. Na stará kolena, se rozhodla jít znovu studovat a do všech těch fantasy-scifi-románů, si přidá ekonomii, práva a bohužel i účetnictví. Nemá ráda pečení, vaření a uklízení. Místo toho si raději vezme do ruky knihu, nebo vyťukává do klávesnice svůj příběh. Nesnáší nespravedlnost, naivitu, lidskou hloupost, přetvářku a povrchnost. Ať je Mája čímkoliv, snaží se, co může, aby se těmto vlastnostem vyhnula. Za to ale miluje lásku, přátelství a sarkasmus. Sečteno a podtrženo = je to ta nejlepší osoba na světě. Nééé, vůbec jsem si to nepsala  sama :-).
Jméno: Katka
Věk: 26 letKATKA BOHUŽEL NA TOMTO BLOGU UŽ NEFIGURUJE, PŘESTO JSOU ZDE PONECHÁNY VEŠKERÉ JEJÍ PŘÍSPĚVKY.Velmi pyšně přikládám, vaše vzkazy pro nás. Holky naše, moc děkujeme, ani nevíte, jak nám zaplesaly srdíčka. Jedno velké DÍKY

 Michaela: Ja vás vidím ako spriaznené duše, čo milujú knihy... a som zvedavá na blog!

Annika Voštinárová: Zlaté baby, bez ktorých by som neprežila Bude znieť veľmi divne, ak poviem, že vás milujem? Naozaj ochotné dušičky, ktoré sú fakt skvelé! " - stačí asi tak? A píšem len čistú pravdu

Kateřina Lapišová-Šlesingerová: Já osobně si myslím jediné a to že k vám chovám hlubokou náklonnost. děvčátka přeji vám tu nejlepší a nejvyšší návštěvnost..

Hanulle Hulahula Četveryková: Obdivuji vás za vaši trpělivost a taky co děláte pro ty, kteří jsou šílenci do knih jako já.

Erika Mocikova: pre mňa si taký malý skvelý "gate keeper" a ozajstný knižný geek a za všetku vašu prácu dievčence SMEKÁM.


Gába Machková: Poklona pro Vás.

Nika Benesov: jednoznacne ze ste jedne s tych pomaly vymierajucich druhov ludi ktor este dokazu spravit aj nieco pre ostatnych s neuveritelnou trpezlivostou a ochotou nam tu vyhoviet vela stastia s novym blogom

Merys Gentre: Pre mňa ste super kočky, správne trafené, tak ako ja. Moja krvná skupina. Viete sa zasmiať, ale aj naštvať (že Martina ), hlavne keď ide o záujmy našej skupiny. Proste vás milujem a keby sme sa stretli na živo a nielen virtuálne, tak si myslím, že by sme boli kamošky Držím palce.

Petra Bártová: Co k tomu holky prostě dodat, jste skvělé mám vás moc ráda

Monika Richterová: Přeji vám s blogem hodně úspěchů Nepochybuji o tom, že vám jeho vedení půjde skvěle. Je málo tak ochotných, trpělivých a obětavých lidí, kteří jsou připravení pomáhat ostatním a odpovídat na dotazy, které jsou někdy opravdu neuvěřitelné. Váš nezdolný duch a obrovské nadšení pro knihy určitě vnese do světa knižního blogování něco nového a originálního.

Eva Makáňová: ochotné, obětavé a úžasné holky, které pro nás dělají neuvěřitelné věci.

4 komentáře:

  1. Jste úžasné a velice mi pomáháte při výběru knih, protože jakmile něco schválíte, je jasné, že to je fakt něco extra. Jsem vámi nadšená a děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju za všechno :)))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jé, to se krásně čte, až se tu u toho červenám :-).. Moc děkujeme, vážíme si Vaší důvěry a doufáme, že ani do budoucna nikoho nezklameme :-)

      Vymazat