10. 8. 2015

«Projekt» Vražedně romantické léto s Jotou (2)


Počasí láme rekordy a právě teď je čas na oddychovou četbu, jež se hodí k bazénu nebo někam do stínu na lehátko. A právě k tomuto účelu se hodí kniha Vášnivý svůdník z pera Christiny Laurenové, kterou vydalo nakladatelství Jota. Dnes vás seznámím s tím, jak je to s autorkou - nebo spíše s autorkami, tohoto erotického románu a podíváme se i na jejich další tvorbu.


PRVNÍ ČÁST


Autorka knihy – Christina Laurenová


Christina Laurenová je pseudonym dvou nejlepších kamarádek / spřízněných duší / skoro-dvojčat / spolupracovnic Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové. Dvě praštěné milovnice literatury píší fikci pro mladistvé i dospělé a společně už vypustily do světa sedm bestsellerů. Některé romány obsahují líbání, jiné HÓÓÓDNĚ líbání. Jejich knihy byly přeloženy do dvaadvaceti jazyků.


O knize Vášnivý svůdník

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on.  Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?


Další tvorba Christiny Laurenové


Velmi úspěšná série Božský bastard.


Žádné komentáře:

Okomentovat