24. 3. 2015

«Soutěž» Soutěžíme s Hostem (vyhlášení)

Čtrnáct dní uteklo jako voda a my už jdeme na vás s vyhlášením. Sešlo se nám krásných skoro sto padesát odpovědí a v takovýchto chvílích, jsme rády, že za nás losuje random.org.

Abychom si soutěž připomněli: U nás jste měli uhádnout úryvky z knih, u Bastery si procvičili mozkové závity v křížovce a u Schéfíka jste hádali obálky. Všechny knihy, úryvky a tajenky byly z titulů produkce nakladatelství Host, jemuž také děkujeme za věnování knih do soutěže.Jelikož soutěžní formulář byl už tak dost dlouhý, vynechaly jsme tentokrát kolonku se vzkazníkem pro nás, tím pádem pro vás nemáme vaše úryvky, ale výhodu pro vás to má, jdeme rovnou na vyhlášení.

Ze 143 soutěžích vstupů, jenž jste mohli posbírat na všech třech blozích, nám random.org vylosoval číslo 21.Tou šťastnou se tedy stává Barbara. Smiles. Gratulujeme a posíláme email se žádostí o adresu, kam vítěznou knihu Temné bratrstvo máme zaslat.

Děkujeme všem za účast, Nakladatelství Host za věnování knih a Basteře se Schéfíkem za spolupráci. Doufáme, že se zase brzy sejdeme, až budeme mít opět rozdavačnou náladu. 

2 komentáře: