8. 2. 2015

První rok za námi...
Hned zpočátku bych se chtěla Vám, našim čtenářům, omluvit za menší aktivitu. Mám za sebou svůj první semestr a zkouškové období jsem trochu podcenila. Naštěstí už je úspěšně za mnou a já mám teď pár měsíců čas, během kterých Vás s Májou plánujeme jen a jen rozmazlovat. :-) 

Sice je Mája tento týden na horách a já doufám, že si tam nic nezlomí :-D, ale už teď máme zase spousty nápadů. Nejen že za sebou máme první rok blogování - návrh na soutěž bohužel ztroskotal na komunikaci (ne z naší strany), ale už dojednáváme novou soutěž, takže se nebojte, nepřijdete o ní. :-) 

Také jsme se domluvily s dalšími dvěma blogery, že uspořádáme jednu větší soutěž (podrobnosti si zatím necháme pro sebe). A ještě mě napadl jeden projekt, ovšem jeho uspořádání závisí zcela na Vás, jaké budou ohlasy. Takže měli byste zájem o projekt s Jurajem Červenákem a jeho knihou Mrtvý na pekelném vrchu? Jednalo by se o společné čtení, ale chtěla bych, aby součástí byl i rozhovor s autorem (také byste mohli přispět svými otázkami) a soutěž. Jeho knihy zatím na blogu nemáme a jelikož se brzy chystám Mrtvého na pekelném vrchu číst, líbila by se mi společnost. Navíc jsme zatím ani žádný podobný projekt na blogu neměly. Takže byl by zájem? 

Jinak Vám ještě chceme moc a moc poděkovat, i když jsme teď nic moc nesdílely, stále jste se na náš blog vraceli, a za to Vám velmi děkujeme a slibujeme, že se zase pomalu vrátíme do „starých“ kolejí. :-)Vaše MaKa

Zdroj obrázků: janasimonova.blog.idnes.cz, fedarvzor2011.wbs.cz, kosmas.cz, wewuska.estranky.cz

18 komentářů:

 1. Všetko najlepšie k prvému rôčku. :) Ste úžasné.

  OdpovědětVymazat
 2. Sto let! Sto let! A ještě mnohem víc. Všechno nejlepší, ať se vám i nadále daří :-)
  A do společného čtení bych se klidně zapojila, jen doufám, že se v knihovně nerozpůjčí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :-) a snad tak dlouho vydržíme :-D..
   Tak uvidíme, snad se ještě někdo přidá :-D

   Vymazat
 3. Přeji hodně úspěchů i v následujících letech. Ráda se sem vracím :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak všetko najlepšie! :) Ohľadom toho projektu - zatiaľ to vypadá fakt dobre a zaujímavo :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :-).. Jsem moc ráda, že projekt zaujal, zatím jsem ho jen nastínila, ale plány mám velké :-D

   Vymazat
 5. To už je rok? :O No teda, ten čas letí :DD Tak co největší úspěchy, ať se nadále daří :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že?? Také jsem z toho celá na měkko, čas letí hrozně rychle, ještě si pamatuji, jak mi Mája řekla: Založila jsem nám blog :-D.. Děkujeme moc :-)

   Vymazat
 6. Všechni nejlepší holky! Přeji mnoho dalších úspěchů, a ať Vás blogování hlacně baví - ještě pár let :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme moc :-).. Zatím to nevypadá, že by nás mělo brzy omrzet.. Celé zkoušky jsem se těšila, až konečně bude čas a já se zase vrhnu na čtení a psaní :-), takže snad nám to vydrží :-)

   Vymazat
 7. Přeji spoustu dalších skvělých let a hlavně úspěchů (nejen na blogu)!!!! :) :* A Juraje mám jen toho druhého škoda :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, Baruš, děkujeme moc :-), ty jsi naše sluníčko :-*.. No já nechtěla dávat druhý díl kvůli tomu, že mi to bylo blbé, říkala jsem si, že to třeba někdo nečetl a nezapojil se kvůli tomu, ale myslím, že bych to mohla spojit a každý by si vybral, jestli bude číst první nebo druhý díl.. já stejně musím stihnout oba :-D

   Vymazat
 8. Všechno nejlepší! Byl to s vámi skvělý rok a doufám, že jich ještě pár dalších bude! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme moc :-) jsme rády, že se k nám stále vracíte a doufáme, že i nadále Vás budeme bavit :-)

   Vymazat