15. 11. 2014

Víkend s Jotou - Losing It (1)

Když nakladatelství Jota přišlo s novinkou, že vydává knihu Losing It, mnoho čtenářů se zaradovalo. Nyní proběhl konkurz o recenzní ebooky a MaKa má tedy možnost, vás seznámit s knihou i spisovatelkou trochu podrobněji, ještě před tím, než se kniha dostane na pulty našich knihkupců. Doufáme, že vás pořádně navnadíme, jelikož tento titul si pozornost jistě zaslouží.
Část první - SPISOVATELKA
Začínající spisovatelská hvězda, uvádí ke svému věku a zaměření, že je jí „něco přes dvacet“ a ráda píše o lidech své generace. Vyrůstala v malém městečku v Texasu a nyní žije v New Yorku. Řídí se mottem „Je třeba se postavit čelem ke všemu, co život přináší do cesty a naučit se s tím žít – tedy pokud to zrovna nejsou nůžky“.

Cora Carmacková se věnovala a věnuje mnoha profesím, které dělí na nudné (práce v maloobchodě), zábavné (práce v divadle), stresující (výuka) a vysněné (psaní). Hrdiny svých knih ráda uvádí do velmi trapných situací, skrze něž si však překvapivě najdou toho pravého partnera pro život. I trapní lidé totiž potřebují lásku.

Můžeme ji nalézt v bibliografiích, jako autorku, ale také je to mladá žena, která ráda bloguje. Její blog můžete nalézt zde a dozvědět se více o jejích knihách. Třeba to, že Losing It je pouze první část a další díly na nás netrpělivě čekají, tak jako po dočtení na ně budete čekat vy.Víkendový projekt vznikl za podpory nakladatelství Jota, kde také můžete knihu již brzy zakoupit.

10 komentářů:

 1. Knížka vypadá hrozně zajímavě, moc se těším, až si ji přečtu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vážně super. Četla jsem ji do půl páté do rána. :-D

   Vymazat
 2. Super!!! Moc moc se těším na další příspěvky! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tiež ma knižka ihneď zaujala. Teším sa :)

  OdpovědětVymazat
 4. Kniha je opravdu úžasná :-) opravdu doporučuji přečíst.
  A těším se na další příspěvky o knize :-)
  Marci

  OdpovědětVymazat