28. 6. 2014

Jota: Julianna Baggottová - Čistý (4)Máme tady další část projektu s nakladatelstvím Jota a jeho teď již vydanou knihou Čistý. Bohužel překladatelka kvůli pracovní vytíženosti bude mít čas až příští týden, tak nám snad odpustíte, když začneme soutěží a rozhovor s překladatelkou Vám sem vložíme ihned poté, co obdržíme odpovědi na naše otázky. Aby jsme Vás úplně neošidily, tak sem vkládám český trailer ke knize, který je opravdu moc povedený. 


Trailer: 
Info o soutěži:

Jako v předchozím projektu, budete vyplňovat formulář s otázkami, které se budou týkat knihy a našeho projektu. Výherce vylosujeme pomocí random.org. Ceny jsou dvě a tímto bych chtěla poděkovat nakladatelství Jota, které poskytlo dvě knihy Čistý do soutěže. Výherci tedy budou dva a každý vyhraje jednu knihu Čistý. 
Podmínky: 

 • Účastnit se může kdokoliv s doručovací adresou v České republice. 
 • Soutěž trvá od 28.6. - 6.7. 2014 (do půlnoci). 
 • Do třech dnů od ukončení soutěže zveřejníme vítěze a odešleme jim informační emaily o výhře, vítězové se nám musí do 72 hodin (3 dnů) ozvat emailem nazpět a zaslat na sebe kontaktní adresu. Pokud se neozvou do té doby, vylosujeme nové vítěze. 


Soutěžit můžete zde:
Výhry odesíláme do 14-ti dnů od vyhlášení vítězů. Přejeme Vám hodně štěstí! 


Četli jste: 

7 komentářů:

 1. Holky díky za soutěž, ale není tam nikde kolonka jméno? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jo moc se soutezi neucastnim ale tuhle jsem teda vyplnil :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tak na wiki jsem napočítala knih 16, možnosti jsou 15 a 17, tak to googleování vzdávám a budu jen hádat :D třeba to vyjde i tak

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdybych koukala tam, kam mám.... :D
   no, každopádně děkuju za soutěž :) kniha vypadá fakt zajímavě, tak když to nevyjde s recenzákem, tak snad takhle

   Vymazat